כבר ממשיכים, עוד רגע...

כנס PM Live הוקם מתוך רצון לתת מקום משמעותי לקהילת ניהול המוצר בישראל בו אפשר יהיה לחלוק ידע, ללמוד ולהפגש. את הכנס יזם ומנהל ברק דנין, מי שעומד מאחורי כנסי UXI Live לעולם הדיזיין מאז ראשיתם בשנת 2010.

הכנס הזה הוא אירוע ממוקד-תוכן: ההרצאות וצוות המרצים הם במרכז תשומת הלב שלנו. אנחנו מכוונים את התוכן למנהלות ומנהלי מוצר עם נסיון משמעותי ולכן אנחנו מקיימים תהליך הכנה ממושך ויסודי עם המרצים והמרצות בכנס, בהובלתה של לילך דנין לביא, במאית עסקית מקצועית. כך אנו מוודאים שנביא לבמה הרצאות שמציגות נסיון מעשי, ממוקד, עם takeaway value גבוה.

את צד ניהול המוצר בכנס מובילה נורית פרס, מנהלת מוצר ותיקה, שגם בחרה את ועדת ההיגוי של הכנס (עוד על הוועדה כאן למטה). נורית דואגת, כחלק מתפקידה בוועדת ההיגוי; כיועצת תוכן מקצועי בהכנת המרצים; וגם ביום-יום של בניית הכנס, שהתוכן יהיה מדויק, רלוונטי ועדכני.

ועדת היגוי

ועדת ההיגוי היא זו שאחראית על בחירת ההרצאות מתוך כל ההרצאות שהוגשו לקול הקורא להרצאות של הכנס. חברי וחברות ועדת ההיגוי כולם בעלי נסיון רב בניהול מוצר והם השקיעו מאמץ רב בבחירה המדויקת ביותר מתוך כל ההרצאות שהוגשו. לכנס השנה הוגשו 100 הצעות להרצאות (!) והבחירה לא היתה פשוטה. את בחירת ההרצאות ועדת ההיגוי ביצעה בתהליך שפיתחנו בכנסי UXI Live והוכיח את עצמו היטב לאורך השנים.

אריאל קדם Experienced VP Product
גד זהבי VP Product, PlaceSense
גלעד ברנד VP Product, Locusview
דודו נוי VP of Growth, Placer.ai
נועה מנור Product Principal, AppsFlyer
נורית פרס Senior Product Manager, Perception Point
ענבל מירון ברשטיין Product Executive
קרן וקסלר Product Executive
שירה ויינברג-הראל Product Consultant

הנחיית מרצים ומרצות

המרצים והמרצות שנבחרים להרצות בכנס, עוברים תהליך עבודה מובנה ודי אינטנסיבי: הדרך מההגשה לקול הקורא ועד לבמה הגדולה בנויה בצורה הדרגתית. התהליך כולל עבודה והדרכה אישית לכל מרצה ומרצה וליווי מקצועי בפן הבימתי ובפן התוכני-מקצועי לאורך כשלושה חודשים.

לילך דנין לביא מובילה את תהליך הכנת המרצים והמרצות. לילך היא בימאית עסקית מקצועית ומביאה לעבודה עם המרצים ידע ונסיון מהעולם העסקי כיועצת ארגונית וניהולית, וגם ידע ונסיון בעולם התיאטרון.

נורית פרס ואיתה גם אריאל קדם, שניהם ותיקי ניהול מוצר, מלווים את תהליך ההכנה של המרצים והמרצות כיועצי תוכן מקצועי. הם נותנים משוב לתוכן המקצועי שיוצג על הבמה לאורך תהליך הכנת המרצים.

ברק דנין מלווה את כל תהליך ההכנה.

לילך דנין לביא מנטורית ובמאית עסקית™, SPEAK UP
ברק דנין יוזם ומארגן הכנס. מנכ"ל, דנין טכנולוגיות

עיצוב

תודה לניקה ספקטור, המעצבת הנהדרת שלנו, שאחראית על המיתוג, האתר ועל כל שאר העיצוב בכנס, דיגיטלי ולדפוס.

ניקה ספקטור UI/UX Designer

הפקה

תודה גם למפיק המעולה שלנו, שחר גולן, שאחראי על הפקת ותפעול יום הכנס עצמו.

שחר גולן בעלים, שחר גולן הפקות

The sponsors
who made
all this
possible

(Anachnu Ohavim Etchem)

הספונסרים
שבלעדיהם כל
זה לא היה
אפשרי

(ווי לאב יו)

חסות פלטינום Platinum Sponsor

חסות זהב Gold Sponsor

בשיתוף פעולה עם Collaborators

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים

מעניין אותך לראות את הכנס הבא, PM Live 2024?