כבר ממשיכים, עוד רגע...

לפעמים כדי להגיע לתוצאות הכי טובות, צריך לעשות שינוי בסביבה, לצאת מהמסגרת הרגילה ולחוות משהו אחר: להיחשף לרעיונות חדשים, אנשים אחרים, מקומות שונים. כשאתם משתתפים בכנס – זה בדיוק מה שאתם עושים. אתם נותנים לעצמכם הזדמנות לצאת מהיום-יום השגרתי וללמוד דברים חדשים.

השתתפות ב-PM Live 2023 תאפשר לכם לשבור את השגרה ולהיחשף לרעיונות ואנשים חדשים.

אנחנו מביאים כאן כמה ציטוטים מהכנסים הקודמים שלנו, כדי שתוכלו להתרשם מהחוויה שצפויה לכם ב-PM Live 2023.

"בעיניי הנכס הגדול ביותר של הכנס הזה, הוא ריכוז של חברה מעוררי השראה, שגורמים לך, בטירוף היומיומי שאנחנו חיים בו, לעשות רגע לחשוב קצת בכיוונים אחרים ולחשב מסלול מחדש. החשיפה לכל כך הרבה אספקטים מעוררי חשיבה יצירתית, חקירה וסקרנות זה כיף גדול. תודה למארגני הכנס והספונסרים, היה מצוין!"

יפעת גרייבסקי, מנהלת מוצר, Radware
השתתפה ב-UXI Live 2022

למה לבחור דווקא באירוע הזה?

ללמוד מאנשי ונשות מקצוע מנוסים

מעל לכל, מדובר בכנס מקצועי, עם תכנים מקצועיים בלבד. המשמעות היא שאתם מקבלים כנס ברמה בינלאומית, מעשיר, מעורר השראה שהמרצים בו יעשו מאמץ גדול כדי ללמד אתכם, ולא כדי למכור לכם משהו.

אנחנו מכוונים את המרצים לתת כמה שיותר ערך מעשי, יישומי, בכל הרצאה – כלים שהמשתתפים יוכלו לקחת חזרה לעבודה היום-יומית. אנחנו מקפידים על זה גם בבחירת ההרצאות וגם בתהליך ההכנה. המטרה שלנו היא שתצאו עם ידע פרקטי שישמש אתכם כבר ביום שאחרי הכנס.

אנחנו משקיעים מאמץ משמעותי בכל המרצים בכנס, כדי לוודא שאתם מקבלים תכנים מעולים ומצגות מהוקצעות. רוב המרצים מגיעים מ"השטח” וכדי להביא אותם לרמת הרצאה גבוהה ולתוכן ממוקד, אנחנו עושים איתם עבודת הכנה משמעותית. יש לנו צוות מקצועי ומיומן באימון מרצים. 

"היה mind blowing!!! היו הרצאות מעולות. ניכר שהושקעה מחשבה בבחירת ההרצאות ורמת ההפקה של כל היום הייתה אדירה. פעם ראשונה שלי בכנס ובהחלט לא אחרונה. המחברות עם הסיכומים זו הברקה."

יובל, אלביט
השתתף ב-UXI Live 2022

ללמוד מעמיתים ועמיתות למקצוע

רוב המשתתפים באירוע יהיו כאלה שנמצאים בתחום הפרודקט או בניהול PMs כבר כמה וכמה שנים. הם כבר יודעים את הבסיס וגם הרבה מעבר לכך – הם רוצים לשפר את היכולות שלהם מעבר לזה ובאים לכנס בדיוק בשביל זה.

אנחנו מבינים שהרצאות, גם אם הן מגיעות מאנשי מקצוע מאוד מנוסים כפי שאנחנו מביאים, לא יכולות לתת מענה מלא לכל השאלות שיש למשתתפים, ולסיטואציה הייחודית שהם מגיעים ממנה. זו הסיבה שמבנה הכנס מתוכנן כך שהמשתתפים יוכלו לפגוש אחד את השני כמה שיותר וללמוד אחד מהשני, מהנסיון הספציפי שיש למשתתפים.

"חווית משתמש מעולה לאורך כל הדרך – לפני, תוך כדי ואחרי. עבודה נהדרת על הכנס!"

מאיה אטשטיין, Product and service designer, Sanga
השתתפה ב-UXI Live 2022

אבל מה אם הבוסית אומרת ש…

"הכנס יקר לנו מדי כרגע"

תחשבו על זה בתור השקעה: בידע, ביכולות, ברשת קשרים (ולא כהוצאה). זו לא רק השקעה בך, אלא השקעה בכל הצוות שעוסק בתכנון ויצירת המוצר, בגלל שתחלקו את התוכן והתובנות מהאירוע עם כולם. להיות מעודכנים בידע ובשיטות העבודה אומר גם להיות צעד לפני המתחרים שלכם ולהיות במקום שמוביל את השוק, במקום להשאר מאחור.

"ההרצאות היו ממוקדות ורלוונטיות, הדוגמאות מפורטות והאתגרים לא טריוויאליים."

רן, Product Manager
השתתף ב-UXI Live 2022

"איך את יודעת שהכנס בכלל שווה את ההשקעה?"

אנחנו מארגנים כנסים לתחום ה-Design בישראל משנת 2010 וזה הכנס יהיה ה-20 שאנחנו מארגנים. יש לנו קהל קבוע שחוזר שוב ושוב לאירועים שלנו (כ 20% מתוכו מנהלי ומנהלות מוצר), כי הוא מעריך את המחויבות שלנו לאיכות גבוהה, גם בתכנים המעניינים, גם בקהל המעניין וגם בהפקה המדויקת.

"רוב ההרצאות היו מעולות, מעניינות ומעשירות מאוד, אהבתי מאוד גם את המחברות עם הסיכומים מובנים בפנים  – זה רעיון מדהים שהלוואי והיה מיושם בכל כנס."

חן
השתתפה ב-UXI Live 2022

כך זה נראה בכנס דיזיין 2022

כך נראה כנס UXI Live 2022, שהתקיים ב-6.3.2022.
נתראה ב 21 ביוני?

צריכים עוד דרכים לשכנע את הבוס?

בהצלחה!

וכשאתם מוכנים ומוכנות להצטרף לכנס…

The sponsors
who made
all this
possible

(Anachnu Ohavim Etchem)

הספונסרים
שבלעדיהם כל
זה לא היה
אפשרי

(ווי לאב יו)

חסות פלטינום Platinum Sponsor

חסות זהב Gold Sponsor

בשיתוף פעולה עם Collaborators

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים

מעניין אותך לראות את הכנס הבא, PM Live 2024?