כבר ממשיכים, עוד רגע...

דברו איתנו על אפשרויות החסות בכנס [email protected] או בטלפון:

כנס PM LIVE 2023 נולד מצמא וצורך של קהילת מנהלי.ות המוצר בארץ לתוכן איכותי ורלוונטי, להשראה, לשיתוף ולנטוורקינג. צפויים להגיע אליו 700-1,000 מנהלי.ות מוצרי SaaS, רובם עם מספר שנות ניסיון, ביניהם מנהלים רבים בהיררכיות שונות. זו ההזדמנות שלכם להיפגש איתם באופן בלתי-אמצעי, באמצעות הרצאה מול כל הקהל, או בדוכן בולט וזכיר עם giveaways, שהמשתתפים ישמחו לקחת איתם.

אנו מציעים לכם, כנותני חסות לכנס PM Live 2023, גישה לקהל אנשי המקצוע המנוסה והמעורב שיגיע לכנס, באמצעות מגוון אפשרויות חסות המותאמות לצרכים ולתקציב שלכם. כל חבילות החסות כוללות חשיפה לפני הכנס וגם במהלכו, כמובן.

הקהל שלנו

לכנס PM LIVE 2023 יגיעו מנהלי מוצרי SaaS, שעוסקים ועוסקות ביומיום באתגרים של מגוון מוצרי B2B ו B2C. אנו מצפים לאנשי מקצוע מנוסים בניהול מוצר עם מספר שנות ניסיון, רבים מהם מנהלים.ות – בדיוק הקהל שאתם מחפשים!

הקהל שיגיע לכנס עוסק ביומיום בניהול מוצר

What’s in it for you? מה תקבלו?

אנו מזמינים חברות וארגונים להשתלב כנותני חסות בכנס – להגדיל את המודעות למותג ואף לאסוף לידים. אנחנו מציעים חשיפה משמעותית במהלך הכנס וגם לפניו, דרך מספר רב של ערוצי שיווק. זו הזדמנות מעולה להציג את עצמכם לקהל שצמא להכיר פתרונות חדשים וישמח להכיר גם אתכם.

לאורך השנה אנו מקיימים מספר כנסים מקצועיים מבוקשים מאד: UXI Live ו-COM.PLEX לתחום הדיזיין ו-PM Live לתחום ניהול המוצר. חסות לכנס אחד או יותר היא דרך מעולה להגיע לקהל היעד שלכם וליצור רושם ארוך טווח. אפשרויות החסות המשולבות יאפשרו לכם למקסם את התקציב שלכם ולבנות קשר קרוב עם משתתפי הכנסים. 

נשמח לשוחח על הערך הרב שחסות לכנס PM LIVE 2023 תיתן לארגון שלכם

רוצים לשמוע עוד על מתן חסות לכנס?

ואפשר גם במייל: [email protected] או בטלפון 058-4411385 (מאיה) 054-8080100 (ברק)

הביתנים של זומאינפו, סיילספורס ולייטריקס בכנס UXI LIVE 2022 שערכנו

The sponsors
who made
all this
possible

(Anachnu Ohavim Etchem)

הספונסרים
שבלעדיהם כל
זה לא היה
אפשרי

(ווי לאב יו)

חסות פלטינום Platinum Sponsor

חסות זהב Gold Sponsor

בשיתוף פעולה עם Collaborators

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים

מעניין אותך לראות את הכנס הבא, PM Live 2024?