פספסת את PM live 24? יש שידור חוזר
הקלטת הכנס זמינה לצפיה באתר, בתשלום

אודות PM Live

כנס PM Live הוקם כדי לתת מענה מקצועי לצורך חשוב וברור של קהילת ניהול המוצר בישראל. כמו ב-UXI Live המיועדים לקהילת הדיזיין, אותם יזם ברק דנין וקיים לראשונה ב-2010, גם PM Live קם מתוך רצון ליצור מקום שבו אפשר ללמד וללמוד, לקבל השראה וכמובן גם ליצור קשרים חדשים.

אנחנו כאן כי אנחנו מאמינים שלקהילת ניהול המוצר בארץ יש הרבה מה לתת לחברים ולחברות בה, כאן בישראל ובעברית. בתוך הקהילה יש עוד הרבה מאוד ידע ונסיון שאפשר וצריך לחלוק, וכדי לעשות את זה כולנו חייבים לעצור את היום-יום לרגע: המרצים והמרצות – כדי להכין הרצאות עם ערך גבוה, והמשתתפים והמשתתפות – כדי להיות פנויים מהלחץ המתמיד של המשימות השוטפות ולהקשיב. זו המשימה שלנו, לאפשר לכל זה לקרות בצורה הטובה ביותר, שתשרת את כל קהילת ניהול המוצר בישראל.

כל התוכן בכנס PM Live (למעט אולי הרצאה אחת או שתיים), כמו בכל הכנסים שלנו בדנין טכנולוגיות, נבחר על-ידי ועדת היגוי מהקהילה, מתוך אותו העקרון שמנחה אותנו: לשים את הקהילה במרכז. אנחנו משקיעים מאמצים רבים מאוד בהכנת המרצים והמרצות לבמה הגדולה וכתוצאה, בכנסים שלנו לא תראו כמעט אנשים מחוץ לאולם בזמן ההרצאות – הם תמיד בתוך האולם: מקשיבים, מפנימים ורושמים. רובם המכריע (לרוב מעל 85%) נשארים בכנס עד סופו, גם כשהוא נמשך עד 16:30 ואפילו מאוחר יותר.

אנחנו תמיד שמחים למשוב, כדי ללמוד ולשפר את מה שאנחנו עושים. אם ראית אצלנו משהו שדורש תשומת לב או תיקון, נשמח נשמח לשמוע.